1 Bedroom Apartments for Rent in Brooklyn Heights, NY (3,231 Rentals) Page 6 of 65

Total Monthly Price
112 E 10th St, Unit SI FL2-ID1021939P

Total Monthly Price
112 E 10th St, Unit SI ID1021937P

521 E 5th St, Unit 4B

57 Thompson St, Unit 1B

Total Monthly Price
69a Clinton St, Unit SI ID1021901P

Total Monthly Price
521 E 5th St, Unit SI FL2-ID1646

20 Avenue A Ave, Unit 4H

Total Monthly Price
240 3rd Ave, Unit SI FL3-ID1731

Total Monthly Price
209 Mulberry St, Unit SI FL2-ID995

Total Monthly Price
184 Prince St, Unit SI FL3-ID1515

Total Monthly Price
200 Montague St, Unit SI FL2-ID1516

Total Monthly Price
141 Joralemon St, Unit SI FL6-ID1509

Total Monthly Price
125 Delancey St, Unit SI FL14-ID1522

Total Monthly Price
180 Broome St, Unit SI FL18-ID1521

208 1st Ave., Unit 3

Total Monthly Price
229 Chrystie St, Unit SI FL5-ID1416

Total Monthly Price
171 Suffolk St, Unit SI FL6-ID1432

Total Monthly Price
85 John St, Unit SI FL9-ID1306

Total Monthly Price
123 Washington St, Unit SI FL29-ID1374

Total Monthly Price
241 Atlantic Ave, Unit SI FL7-ID879

Total Monthly Price
59 Thompson St, Unit SI FL1-ID1142

Total Monthly Price
161 W 4th St, Unit SI FL3-ID1134

Total Monthly Price
241 Atlantic Ave, Unit SI FL10-ID733

Total Monthly Price
85 John St, Unit SI FL13-ID1051

Total Monthly Price
170 1st Ave, Unit SI FL2-ID936

Total Monthly Price
170 1st Ave, Unit SI FL3-ID938

Total Monthly Price
221 Mott St, Unit SI FL2-ID891

Total Monthly Price
20 Broad St, Unit SI FL17-ID983

Total Monthly Price
42 Avenue B, Unit SI FL3-ID876

Total Monthly Price
232 Elizabeth St, Unit SI FL2-ID925

Total Monthly Price
51 Leroy St, Unit SI FL3-ID864

Total Monthly Price
53 Leroy St, Unit SI FL2-ID806

Total Monthly Price
209 Mulberry St, Unit SI FL2-ID783

Total Monthly Price
400 Chambers St, Unit SI FL22-ID300

Total Monthly Price
146 Mulberry St, Unit SI FL4-ID756

Total Monthly Price
146 Mulberry St, Unit SI FL3-ID727

Total Monthly Price
212 Lafayette St, Unit SI FL2-ID705

Total Monthly Price
95 Wall St, Unit SI FL4-ID619

Total Monthly Price