Apartments near Rice to Riches in New York, NY (11,447 Rentals)

Total Monthly Price
125 Delancey St, Unit SI FL14-ID1522

147 Avenue A, Unit 4F

Total Monthly Price
290 W 12th St, Unit SI FL3-ID1547

Total Monthly Price
266 3rd Ave, Unit SI FL3-ID1549

248 Mott St, Unit 5-6

47 1/2 E 1st Street (2nd & 1st Ave), #4R, Unit 4R

Total Monthly Price
180 Broome St, Unit SI FL6-ID1520

Total Monthly Price
125 Delancey St, Unit SI FL16-ID1523

42 Avenue B, Unit 6-3R

202 E 13th St, Unit 3A

202 E 13th St, Unit 2G

321 East Tenth St (Ave A & Ave B), #5E, Unit 5E

208 1st Ave., Unit 3

566 Hudson St, Unit 1

213 E 26th St, Unit 4C

Total Monthly Price
434 W 19th St, Unit SI FL6-ID1504

Total Monthly Price
309 W 30th St, Unit SI FL5-ID1503

Total Monthly Price
145 Clinton St, Unit SI FL9-ID1495

202 E 13th St, Unit 5H

Total Monthly Price
10 Sheridan Square, Unit SI FL10-ID1469

Total Monthly Price
120 Christopher St, Unit SI FL2-ID1447

Total Monthly Price
95 Perry St, Unit SI FL2-ID1461

Total Monthly Price
15 Cliff St, Unit SI FL16-ID1444

346 E 18th St, Unit 1A

234 W 14th St, Unit 1D

Total Monthly Price
300 W 21st St, Unit SI FL5-ID1451

Total Monthly Price
117 W 28th St, Unit SI FL4-ID1467

Total Monthly Price
20 Prince St, Unit SI FL2-ID1430

Total Monthly Price
229 Chrystie St, Unit SI FL5-ID1416

Total Monthly Price
171 Suffolk St, Unit SI FL6-ID1432

Total Monthly Price
15 Park Row, Unit SI FL12-ID1431

Total Monthly Price
95 Perry St, Unit SI FL5-ID1396

Total Monthly Price
566 Hudson St, Unit SI FL3-ID1315

Total Monthly Price
130 W 15th St, Unit SI FL11-ID1383

Total Monthly Price
123 Washington St, Unit SI FL27-ID1355

Total Monthly Price
123 Washington St, Unit SI FL29-ID1374

Total Monthly Price
448 W 19th St, Unit SI FL5-ID1422

Total Monthly Price
30 Park Ave, Unit SI FL18-ID1347

Total Monthly Price
171 Suffolk St, Unit SI FL5-ID1265

Total Monthly Price
60 Avenue B, Unit SI FL2-ID1277

Total Monthly Price
120 Christopher St, Unit SI FL3-ID1256

Total Monthly Price
85 John St, Unit SI FL9-ID1306

Total Monthly Price
145 E 26th St, Unit SI FL1-ID1263

Total Monthly Price
535 W 23rd St, Unit SI FL14-ID1281

Total Monthly Price
535 W 23rd St, Unit SI FL9-ID1280

Total Monthly Price