1 Bedroom Apartments for Rent in Cambridge, MA with Washer/Dryer (712 Rentals) Page 9 of 15

Total Monthly Price
180 Hillside St, Unit 4, Unit 4

Total Monthly Price
50 Leo M Birmingham Pky

Total Monthly Price
48 Marion St, Unit 512, Unit 512

Total Monthly Price
18 Grove St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
35 Thatcher St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
49 Charter St

Total Monthly Price
240 Heath St, Unit PH9, Unit PH9

Total Monthly Price
445 Main St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
445 Main St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
20 Bowdoin St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
28 Piedmont St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
30 Appleton St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
196 Hillside St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
249 W Newton St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
73 Park Dr

Total Monthly Price
7 Rogers Ave, Unit #1, Unit #1

Total Monthly Price
310 Allston St

Total Monthly Price
240 Mason Ter, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
38 Sackville St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
41 Sheafe St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
39 1st Ave, Unit 404, Unit 404

Total Monthly Price
35 Worcester St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
580 Tremont St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
44A Joy St

Total Monthly Price
103 Rutherford Ave, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
1451 Tremont St, Unit 3F, Unit 3F

Total Monthly Price
52 River St, Unit B, Unit B

Total Monthly Price
8 Otis Pl, Unit 4, Unit 4

Total Monthly Price
40 Williams St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
69 Chestnut St, Unit 12, Unit 12

Total Monthly Price
14 Lindall Pl, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
30 Hancock St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
20 Park Ave, Unit R, Unit R

Total Monthly Price
95 Highland Ave, Unit B, Unit B

Total Monthly Price
1412 Commonwealth Ave

Total Monthly Price
23 Snow Hill St, Unit 10, Unit 10

Total Monthly Price
170 Tremont St, Unit 703, Unit 703

Total Monthly Price
167 College Ave, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
96 Munroe St

Total Monthly Price
134 Chestnut St, Unit 6, Unit 6

Total Monthly Price
119 Jersey St, Unit 7, Unit 7

Total Monthly Price
56 Joy St, Unit 9, Unit 9

Total Monthly Price
52 W Broadway

Total Monthly Price
42 Plympton St

Total Monthly Price
775 Beacon St, Unit PL FL5-ID854