Apartments near Porter Square Station-Red Line in Cambridge, MA (3,904 Rentals)

Total Monthly Price
294 Highland Ave, Unit 2L, Unit 2L

Total Monthly Price
220 Summer St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
65 Boston Ave, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
87 Summer St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
81 Newbury St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
227 Holland St, Unit 2L, Unit 2L

Total Monthly Price
537 Main St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
100 Conwell Ave, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
28 Benham St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
206 Massachusetts Ave, Unit 8, Unit 8

Total Monthly Price
28A Cherry St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
2 Gilson Ter, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
58 Hawthorne St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
9 Ivaloo St, Unit 6B, Unit 6B

Total Monthly Price
116 Holland St, Unit 1A, Unit 1A

Total Monthly Price
106 Central St, Unit 1061, Unit 1061

Total Monthly Price
35 Cameron Ave, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
208 Holland St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
42 Sewall St, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
36R Otis St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
57 Greenleaf Ave, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
210 Massachusetts Ave, Unit 8, Unit 8

Total Monthly Price
57 Riverdale St

Total Monthly Price
43 Martin St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
2 Ivaloo St

Total Monthly Price
11 Burnham St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
8 Claremon St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
42 William St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
106 Glenwood Rd, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
227 Holland St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
40 Calvin St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
57 Clarendon Ave, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
25 Moreland St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
155 Thorndike St, Unit 155 Thorndike St. #2, Unit 155 Thorndike St. #2

Total Monthly Price
77 Fairfax St

Total Monthly Price
18 Vermont Ave, Unit 3, Unit 3

Total Monthly Price
23 Weitz St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
5 Concord Ave, Unit #411, Unit #411

Total Monthly Price
12 Hopedale St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
12 Fern St, Unit 12, Unit 12

Total Monthly Price
9 Amaranth Ave, Unit Amaranth, Unit Amaranth

Total Monthly Price
86 Elm St, Unit 2, Unit 2

Total Monthly Price
5 Lowell Cir, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price
87 Bartlett St, Unit 1, Unit 1

Total Monthly Price